Ekocentrum

Pronájem prostor - Přednáškový sál

V zrekonstruované budově jménem Kavyl (po ní je pojmenované Ekocentrum) Vám můžeme nabídnout velmi příjemné prostory bývalé konírny pro pořádaní firemních akcí, přednášek, konferencí, meetingů atd.

Jedná se o místnost s kapacitou max. do 30 osob, ve které je všechna dostupná technika zajišťující profesionální zázemí pro akce tohoto typu. K dispozici je tabule, promítací plátno, přípojka na internet, možnost zapůjčení dataprojektoru. Místnost je oddělena od Ekocentra a nebudete nikým rušeni po dobu Vaší akce.

Při své akci můžete využít i druhou, menší místnost vedle přednáškového salonku, která je vhodná pro přípravu a podávání malého občerstvení během akcí.


Určitě také oceníte samostatný vchod, od kterého Vám po dobu konání akce zapůjčíme klíč a Vy nebudete vázani na běžný provoz ekocentra.

V místnosti jsou židle se sklopnými stolky, prostory jsou v zimě velmi dobře vytopitelné, v létě naopak oceníte příjemné prostředí kamenného domu.

K dispozici je i sociální zařízení pro handikepované a cekově dobré zázemí pro pořádání těchto akcí.


Cena je pro rok 2009 stanovena na 2000,- Kč/1 den, ale může se měnit dle podmínek konané akce.


Můžeme Vám také nabídnout možnost ubytování a stravování ve Svatojánské koleji po dobu vícedenních akcí.


Pokud byste měli zájem o pronájem prostor, neváhejte a kontaktujte nás co nejdříve, abychom Vám mohli včas rezervovat naše prostory, buď telefonicky +420 314 501 281, e-meilem info@ekocentrum.eu nebo osobně v otvíracích hodinách ekocentra ve Svatém Janu pod Skalou.

 


print mapa webu home  Nabízíme  Pronájem prostor